Share

Who I am

About Me

Curabitur bibendum mi sed rhoncus aliquet. Nulla blandit porttitor justo, at posuere sem accumsan nec.

scroll down

Welcome! I am Martin Goretska

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus. Donec auctor et urnaLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus.
Cras lacinia magna vel molestie faucibus. Donec auctor et urnaLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus. Donec auctor et urnaLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

What i do

461
Finished projects

461
Finished projects

168
Happy customers

222
Working hours

My Skills Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat king this the first true generator

Design

Architecture

Construction

Testimonials
Resume Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat king this the first true generator .

1991

Güçlü kadro ve yılların deneyimi “Doğru Çizgi”

Firmamız 1991 yılında kurulmuş olup faaliyetlerine aynı yıl içerisinde Gölbaşı Sanayi içerisinde 50 m2 lik bir dükkanda başlamış , ortak vizyon ve heyecana sahip bir ekip oluşturmak için onlarla birlikte yürümenin, sorumluluğu paylaşmanın ve değer vermenin gerekli olduğuna inandı. Yönetimin her kademesinde bu düşüncenin gerçekleştirilmesine özen gösterdi. Böylece her bir birey, Haymer’li olmanın bilinciyle işini en iyi şekilde sahiplendi. Ülkemizin her yerinde tüm paydaşlara aynı memnuniyetin sağlanmasının ardında bu anlayış yatıyor.

  • Yıllara dayalı tecrübe
  • Güçlü bir ekip
  • Azim ve başarı

2015

Yönetim kültürü anlayışı

Haymer Mermer, ortak vizyon ve heyecana sahip bir ekip oluşturmak için onlarla birlikte yürümenin, sorumluluğu paylaşmanın ve değer vermenin gerekli olduğuna inandı. Yönetimin her kademesinde bu düşüncenin gerçekleştirilmesine özen gösterdi. Böylece her bir birey, Haymer’li olmanın bilinciyle işini en iyi şekilde sahiplendi. Ülkemizin her yerinde tüm paydaşlara aynı memnuniyetin sağlanmasının ardında bu anlayış yatıyor.

2021

Sürdürülebilir büyüme sağlama

Haymer Mermer’in vizyonu, Sektörde her zaman en iyi ve güvenilir olma pozisyonunu korumak ve dünyanın en iyi firmalar arasında yer almaktır. Şirketimiz, sürdürülebilir bir büyüme sağlayarak, hedef sektörlerin her birinde benzersiz ve dinamik bir kuruluş olmayı amaçlamaktadır.

  • Sektörde en iyi ve güvenilir olma
  • Sürdürülebilir büyüme sağlama
  • Yenilikçi projeler

Haymer Mermer’in misyonu, zorlu ve değişken piyasa koşullarında dahi üstlendiği kaliteli ve yenilikçi projeleriyle, çalışanlarına ve topluma değer katmaktır. Şirketimiz, misyonunu güvenilir ve dinamik bir hizmet anlayışına sahip olarak ve faaliyet gösterdiği her sektörde gözle görünür farkındalık gösterir.